Біля Харкова українці розгромили бойові підрозділи рашистів

Підрозділи 25 окремої мотострілецької бригади (Луга) 6-ї Армії покинули зону бойових дій і повернулися до району н.п. Нехотєєвка Бєлгородської області.

Сьогодні, 8 березня, біля Харкова українці розгромили бойові підрозділи рашистів, і ті повернулися на росію відновлювати боєздатність, передає Depo.Вінниця з посиланням на Генштаб ЗСУ.

“У зв’язку з непоправними втратами в районі Харкова підрозділи 25 окремої мотострілецької бригади (Луга) 6-ї Армії покинули зону бойових дій і повернулися до району н.п. Нехотєєвка Бєлгородської області для здійснення заходів відновлення боєздатності”, – повідомляють у Генштабі.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинули понад 12 тисяч окупантів.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *