Підрозділи 25 окремої мотострілецької бригади (Луга) 6-ї Армії покинули зону бойових дій і повернулися до району н.п. Нехотєєвка Бєлгородської області.
Сьогодні, 8 березня, біля Харкова українці розгромили бойові підрозділи рашистів, і ті повернулися на росію відновлювати боєздатність, передає Depo.Вінниця з посиланням на Генштаб ЗСУ.
“У зв’язку з непоправними втратами в районі Харкова підрозділи 25 окремої мотострілецької бригади (Луга) 6-ї Армії покинули зону бойових дій і повернулися до району н.п. Нехотєєвка Бєлгородської області для здійснення заходів відновлення боєздатності”, – повідомляють у Генштабі.
Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинули понад 12 тисяч окупантів.
