Охтирка на Сумщині знову під авіаударами. За цю ніч, 8 березня, було два авіанальоти на місто. Є поранені та загиблі. Будівлю міськради зруйнували повністю, гастроном теж.
«15 людей поранено за ніч: середні та важкі. Є кілька загиблих, їх не можемо витягти з-під завалів. Прибиратимемо, готуватимемося до нових бомбардувань, ворог переходить у стан агонії», — каже міський голова Павло Кузьменко.
Також він показав на відео руйнування міста.
За словами Кузьменка, у місті немає тепла, ТЕЦ знищено повністю, як і електропідстанції, перебили багато електромереж. Немає світла і дуже обмежено їсти вода. Повністю зруйновані центральна каналізація та центральні водопроводи.
“Це не війна, це знищення цивільних”, – пише мешканець Охтирки.
Продукти є, готувати їжу у місті можуть. Міський голова переконаний, що у Охтирці не буде гуманітарної катастрофи, бо є річка, тобто доступ до води. І села допомагають із продуктами.
«Росіяни намагаються досягти гуманітарної катастрофи, щоб наш президент для порятунку мирних жителів пішов на поступки. Але ми цього не бажаємо. Бажаємо звільнення всієї країни – і Криму, і Донецька, і Луганська – а не поступок”, – каже Кузьменко.


Місто Охтирка, одне з найближчих до кордону з Російською Федерацією на Сумщині, зазнає нищівних ударів з першого дня повномасштабного вторгнення РФ. Російська армія обстрілює цивільні об’єкти, житлові масиви, мирні люди. 3 березня, на 8-й день воєнних дій, бомба з ворожих літаків знищила Охтирську ТЕЦ.
