«Це не війна, це знищення цивільних»: Охтирка знову під авіаударами росії (фото, відео)

Охтирка на Сумщині знову під авіаударами. За цю ніч, 8 березня, було два авіанальоти на місто. Є поранені та загиблі. Будівлю міськради зруйнували повністю, гастроном теж.

«15 людей поранено за ніч: середні та важкі. Є кілька загиблих, їх не можемо витягти з-під завалів. Прибиратимемо, готуватимемося до нових бомбардувань, ворог переходить у стан агонії», — каже міський голова Павло Кузьменко.

Також він показав на відео руйнування міста.

За словами Кузьменка, у місті немає тепла, ТЕЦ знищено повністю, як і електропідстанції, перебили багато електромереж. Немає світла і дуже обмежено їсти вода. Повністю зруйновані центральна каналізація та центральні водопроводи.

“Це не війна, це знищення цивільних”, – пише мешканець Охтирки.

Продукти є, готувати їжу у місті можуть. Міський голова переконаний, що у Охтирці не буде гуманітарної катастрофи, бо є річка, тобто доступ до води. І села допомагають із продуктами.

«Росіяни намагаються досягти гуманітарної катастрофи, щоб наш президент для порятунку мирних жителів пішов на поступки. Але ми цього не бажаємо. Бажаємо звільнення всієї країни – і Криму, і Донецька, і Луганська – а не поступок”, – каже Кузьменко.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

Місто Охтирка, одне з найближчих до кордону з Російською Федерацією на Сумщині, зазнає нищівних ударів з першого дня повномасштабного вторгнення РФ. Російська армія обстрілює цивільні об’єкти, житлові масиви, мирні люди. 3 березня, на 8-й день воєнних дій, бомба з ворожих літаків знищила Охтирську ТЕЦ.

hromadske

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *