В Одеській області виявили випадок захворювання на ботулізм. Про це повідомили у пресслужбі Одеського обласного центра контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
Хворим виявився чоловік 1985 року народження, який живе у Южному. Він розповів, що вживав тушкованку домашнього приготування, виготовлену з м’яса качок. Стан чоловіка погіршився 13 червня. У нього з’явилися болі в животі, слабкість, сухість в роті, двоїння в очах, каламутність зору, опущення вік.
Жителя Южного відвезли на кареті швидкої допомоги до Одеської інфекційної лікарні. Він потрапив у реанімаційне відділення з діагнозом “ботулізм”. Наразі хворий продовжує лікування.
У центрі контролю та профілактики хвороб зазначили, що у 2021 році в Одеській області зареєстрували чотири випадки захворювання на ботулізм, один з них був летальним.
