Вт. Чер 9th, 2026

У Запоріжжі чиновник облради брав «відкати» за тендери

У Запоріжжі затримали директора комунальної установи обласної ради, яка брав «відкати» за перемогу у тендерах. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Схему налагодили директор комунальної установи обласної ради та її заступник. За перемогу у тендерах та укладання договорів на постачання продуктів харчування вони вимагали 15% відкату від загальної суми укладених договорів. Йшлося про 100 тис. гривень. Поліцейські затримали керівника установи під час отримання чергового траншу. Раніше документували факти отримання обома фігурантами неправомірної вигоди.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *