У Запоріжжі затримали директора комунальної установи обласної ради, яка брав «відкати» за перемогу у тендерах. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Схему налагодили директор комунальної установи обласної ради та її заступник. За перемогу у тендерах та укладання договорів на постачання продуктів харчування вони вимагали 15% відкату від загальної суми укладених договорів. Йшлося про 100 тис. гривень. Поліцейські затримали керівника установи під час отримання чергового траншу. Раніше документували факти отримання обома фігурантами неправомірної вигоди.
