Не треба мати ілюзій, – Резніков попередив українців, що попереду ще багато випробувань

Ворог продовжує руйнувати наші міста і підривати економіку. Загалом ситуація дуже непроста, однак українців чекає ще більше випробувань.

Джерело:Міноборони

Про це попередив міністр оборони України Олексій Резніков. Він наголосив, що українці також зазнають втрат, але втрати окупантів – колосальні.

За його словами, Україна зараз веде стратегічну оборонну операцію проти набагато чисельнішого противника. До цього всього додалась ще й загроза вторгнення білоруських військ.

Не треба мати ілюзій. Попереду ще багато випробувань,
– зазначив міністр.

Однак додав, що поки збережено нашу армію, яка посилюється резервом, – ми будемо боротися. І переможемо!

Резніков підкреслив, що наразі уряд робить усе можливе, щоб зберегти економіку. Це – основа нашої оборони.

24tv.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *