Ворог продовжує руйнувати наші міста і підривати економіку. Загалом ситуація дуже непроста, однак українців чекає ще більше випробувань.
Джерело:Міноборони
Про це попередив міністр оборони України Олексій Резніков. Він наголосив, що українці також зазнають втрат, але втрати окупантів – колосальні.
За його словами, Україна зараз веде стратегічну оборонну операцію проти набагато чисельнішого противника. До цього всього додалась ще й загроза вторгнення білоруських військ.
Не треба мати ілюзій. Попереду ще багато випробувань,
– зазначив міністр.
Однак додав, що поки збережено нашу армію, яка посилюється резервом, – ми будемо боротися. І переможемо!
Резніков підкреслив, що наразі уряд робить усе можливе, щоб зберегти економіку. Це – основа нашої оборони.
