Гарячі новини
Вт. Чер 9th, 2026

ЗСУ знищили унікальний танк російських окупантів «Чорний орел»

Під час боїв на Сумщині біля міста Тростянець ЗСУ розгромили колону окупантів, в складі якої був дослідний танк Т-80УМ2 «Чорний орел». Ця бойова машина була спалена дотла, йдеться в публікації блогера Dr-Mashari Al Shammari, пише «Арміяinform».

З відкритих джерел відомо, що дослідний танк Т-80УМ2 «Чорний орел» у росіян був лише в одному екземплярі.

Читати також: Київ уже не головна ціль. У рф вигадали “план Б” по Україні

Він був оснащений комплексом активного захисту «Дрозд», якому як завжди «аналогов нет». Але, як бачимо, цей «унікальний» комплекс не витримав контакту з реальністю, а саме — з ПТРК Javelin або ж безпілотним розвідувально-ударним комплексом Bayraktar TB2.

Самі росіяни визначали танк Т-80УМ2 «Чорний орел» як дослідну бойову машину, предтечу «Армати». Й оскільки вороги були вимушені пустити в бій таку «сиру» та «одиничну» бойову машину, це ще раз доводить катастрофічний характер втрат окупанта в бронетехніці.

Як повідомляла група «ІС», з 24 лютого по 20 березня під час вторгнення в Україну, російські окупанти втратили 476 танків і 1 487 бойових броньованих машин.

sprotyv.info

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *