ВМС ЗС України уразили ворожий буксир із ЗРК “ТОР” на борту.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ВМС ЗСУ.
“В акваторії Чорного моря було уражено буксир чорноморського флоту “васілій бех”, під час транспортування ним на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу чорноморського флоту. Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу “ТОР” не завадило Військово-Морським Силам України ЗС України демілітаризувати російських загарбників”, – йдеться у повідомленні.
